Çiljeta zbulon për herë të parë talentin e saj të rrezikshëm (VIDEO)
Është padyshim një artiste mjaft e pëlqyer në tregun shqiptar, por duket se këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka edhe një tjetër pasion dhe njëkohësisht talent të pazbuluar.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një video ku tregon se ka një shënjestër fantastike, madje arrin të rrëzojë dy objekte vetëm me një goditje.” Ja dhe nje talent i pazbuluar i imi,”-shkruan këngëtarja krahas videos në rrjete sociale.

Shtuar më 03/01/2019, ora 12:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori