Çfarë mendon sot Berisha për Fatos Nanon (VIDEO)
Në studion e emisionit “Opinion”, i pyetur nga gazetarët, në një krahasim mes ramës dhe Nanos, ish-Kryeministri Berisha është shprehur se ndryshimi mes tyre është si nata me ditën.

“Pavarësisht 1000 problemeve që mund të kishte, Fatos Nano tregoi integritetin e një politikani me rrotacionin”, tha Berisha. Ndërkohë, ai e cilësoi Ramën si puçist dhe një politikan që nuk ka standard.
Shtuar më 25/01/2019, ora 08:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori