Çfarë është kjo gjallesë e kapur në ujërat e Antarktikut (VIDEO)
Përmes videos do të shikoni pamje interesante të kapura nga Google Earth, tregojnë një gjalle të madhe misterioze në det që mendohet se mund të jetë një kallamar gjigant. Pamjet janë regjistruar në ujërat në afërsi të Antarktikut.

Ndërsa teoricienët e konspiracionit besojnë se imazhet e kapura nga hapësira në afërsi të ishullit Deception në Antarktik, dëshmojnë se krijesa e quajtur Kraken është 120 metra, është e gjallë dhe se jeton në ujërat e akullta.

Videoja e postuar në YouTube, është shikuar pothuajse 20.000 herë dhe është videoja me më së shumti komentues, që pretendojnë se në fotografi shihet një kallamar gjigant ndryshe i njohur si Kraken. /albeu.com/

Shtuar më 18/06/2016, ora 13:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori