Çfarë e kënaq Kejvinën (VIDEO)
E bukur seksi, provokuese Kejvina Kthella i çmendi të gjithë që me daljen e saj të parë.

Velina u kthye në vajzën më të komentuar të showbizit për shkak të formave të saja fizike.

Modelja së fundi është thirrur në një intervistë për ‘Prive’ ku , ka dhënë përgjigje interesante kur iu është nënshtruar pyetjeve me spec.

Për “Prive”, Kevina ka rrëfyer se atë e kënaqin vetëm paratë, ndërsa ka refuzuar të tregojë për aventurat seksuale.

Kurse në lidhje me tradhëtinë bukuroshja është shprehur se as nuk e kanë tradhtuar, e as nuk tradhton, ndërsa ka pranuar se lexon dhe shikon filma në kohën e lirë.
Shtuar më 21/01/2019, ora 12:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori