Çarje e frikshme e tokës në Meksikë (VIDEO-FOTO)
Një carje toke me një gjatësi prej më shume se 1 kilometër është regjistruar midis zonës Highway 26 dhe Hermosillo në Meksikë. Në momentin e ngjarjes, kanë qenë shume persona të cilët jo vetëm janë çuditur por edhe frikësuar njëkohësisht.
momentin e ngjarjes, një automjet u ndal shumë afër kanalit tepër të thellë të krijuar nga çarja e tokës.

Njësia e mbrojtjes civile në Meksikë beson se çarja mund të jetë shkaktuar nga një tërmet që goditi zonën disa kohë më parë, raporton Sky News. /albeu.com/
Çarje e frikshme e tokës në Meksikë

Shtuar më 22/08/2014, ora 13:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori