Butrint Imeri imiton Profesorin e "La Casa del Papel", rrethohet me maskat e Salvador Dali (VIDEO)
“M’ke rrejt” është kënga e fundit që Butrint Imeri publikoi.

Videoklipi ka skena të ngjashme me filmin “La Caca del Papel” një ndër serialet më të ndjekura në Netflix.

Vajzat balerina veshin kostumin e kuq dhe maskën e Salvador Dali, ndërsa në duar disa mbajnë automatikë lojë.

Gjithashtu në një moment mbi ta hidhen para, skenë e ngjashme me Episodin e tretë të “Casa del Papel” kur skuadra e profesorit shkon të vjedhë arin në Bankën Qëndrore të Spanjës. Për të krijuar kaos, me qëllim që të hynin brenda, ata hedhin miliona euro nëpër rrugët e Madridit.
Shtuar më 15/12/2019, ora 11:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori