Brenda festës përrallore të ditëlindjes së Ajkës (VIDEO)
Ajka feston sot ditëlindjen dhe babi Besi me mami Xhensilën nuk mund të ishin më të lumtur.

Ata kanë ndarë urimet e tyre të veçanta në Instagram, duke na ngrohur zemrat.

Aktori i njohur i humorit ka publikuar një fotovjetër të vajzës së tij kur ishte ende e vogël dhe i ka vendosur syzet e tij vogëlushes dhe ka realizuar një foto fantastike që do të mbetet një kujtim i bukur për të dy.

Shtuar më 12/07/2020, ora 22:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori