Bota e njeh Encan si Porn Stare (VIDEO)
Enca Haxhiu ka marrë një famë shumë të madhë për shkak të këngës së saj "A PO TPELQEN".

Kënga është pëqlqyer shumë dhe për më pak se një muaj ka marrë mbi 2.7 milion klikime në Youtube, ndonëse edhe për shkak të videoklipit të nxehtë.

Para disa ditësh Enca u bë pjes e ALS Ice Bucket Challenge, dhe video e saj është publikuar në Youtube me mbishkrimin "Sexy Porn Star does the ALS Ice Bucket Challenge".
Shtuar më 24/08/2014, ora 13:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori