Bota e muzikës në zi, vdes rrepisti i njohur (VIDEO)
Rrepisti i famshëm Craig Mack ka ndërruar jetë në moshën 46 vjeçare pasi ka pësuar një atak kardiak.

Producenti i tij është shprehur për ‘The Daily Neës’ se ai ishte përgatitur për këtë dhe se nuk kishte frikë nga vdekja.

Ylli i rrepitviteve 90 ka qenë pjesë e ‘Puff Daddy’.

Këngën e tij ‘I’ll be missing you’ është e vështirë të gjesh dikë që nuk e ka dëgjuar.
Shtuar më 13/03/2018, ora 10:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori