“Born Free”, kėnga e fushatės sė PS-sė (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kėnga me titull “Born Free” e Kid Rock, ėshtė shpallur kėnga fituese e cila do tė jetė kolona zanore e fushatės sė Partisė Socialiste. Pak ditė mė parė kreu i PS-sė kishte lancuar nė rrjetet sociale "Tingujt e Ndryshimit", ku kėrkonte sugjerime mbi kėtė kėngė.Kėnga ėshtė shapllur sot nė aktivitetin e mbajtur nė “Pallatin e Kongreseve” ku kanė qenė tė pranishėm tė gjithė drejtuesit kryesorė tė PS-sė, tė cilėt janė shprehur se tashmė Shqipėria ka nevojė pėr ndryshim, duke qenė se ėshtė marrė peng nga njė njeri, qė quhet Sali Berisha. /albeu.com/

Shtuar më 15/01/2013, ora 18:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Serish tensione ne Kuvendin e Kosoves, nderkohe qe deri tani jane arrestuar 3 deputete te Opozites: Fisnik Ismaili, Haxhi Shala dhe Ismail Kurteshi

Serish tensione ne Kuvendin e Kosoves, nderkohe qe deri tani jane arrestuar 3 deputete te Opozites: Fisnik Ismaili, Haxhi Shala dhe Ismail Kurteshi

albeu
albeu