“Born Free”, kënga e fushatës së PS-së (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kënga me titull “Born Free” e Kid Rock, është shpallur kënga fituese e cila do të jetë kolona zanore e fushatës së Partisë Socialiste. Pak ditë më parë kreu i PS-së kishte lancuar në rrjetet sociale "Tingujt e Ndryshimit", ku kërkonte sugjerime mbi këtë këngë.Kënga është shapllur sot në aktivitetin e mbajtur në “Pallatin e Kongreseve” ku kanë qenë të pranishëm të gjithë drejtuesit kryesorë të PS-së, të cilët janë shprehur se tashmë Shqipëria ka nevojë për ndryshim, duke qenë se është marrë peng nga një njeri, që quhet Sali Berisha. /albeu.com/

Shtuar më 15/01/2013, ora 18:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}