E FUNDIT/ Rëndohet situata nga koronavirusi në Shqipëri
BOMBA 10/ Ymer Lala takon Edi Ramën (VIDEO)
Në përgjimin nr.10 të publikuar nga "Bild" është regjistruar Ymer Lala, një emër që gazeta e lidh me krimin e organizuar, i cili shkon për të takuar Edi Ramën sipas gazetarëve gjermanë.

Lala flet fillimisht me një grua dhe e pyet nëse ishte veshur mirë se kishte një takim të rendësishëm. Po ashtu merr edhe një vajzë në telefon.

Në fund, duket pas takimit, Ymer Lala merr në telefon një person dhe i thotë se kishte takur Ramën sipas gazetës dhe një person me emrin Qifi dhe ka zgjidhur çdo gjë.
Shtuar më 19/06/2019, ora 22:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori