Bojaxhi: E kam pasion, çdo ditë përpiqem të pjek një bukë (VIDEO)
Lideri politik i "Sfida për Shqipërinë", Gjergj mbrëmjen e sotme ka zhvilluar një intervistë të drejtpërdrejt me kryeredaktorin e Albeu.com, Emirjon Senja.

Gjatë intervistës kanë vijuar edhe pyetjet nga ndjekësit e Albeu.com. Një nga ndjekësit i drejtohet Bojaxhiut duke i thënë se e ka lënë pas dore blegtorinë prej politikës e ndërkohë lideri i
Sfida për Shqipërinë” i është përgjigjur:

“Nuk e kam lënë aspak blegtorinë pas dore dhe as pjekjen e bukës. E kam pasion, dhe cdo ditë përpiqem të gjej kohë të paktën për disa minuta. Për të ruajtur normalitetin në mendjen time, përpiqem që të pjek një bukë edhe kur nuk do ta ha vetë". /albeu.com/

Shtuar më 06/06/2017, ora 21:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori