Boja në drejtim të Kryeministrisë, nis pastrimi i murit (VIDEO)
Që në orët e para të mëngjesit puntorët kanë shkuar për të pastruar Kryeministrinë nga boja.

Pas protestës, godina e Kryeministrisë vijon ende ti ketë shenjat e freskëta të asajt se çfarë ndodhi mbrëmjen e djeshme.

Siç duket boja e hedhur nga protestuesit nuk është dhe aq e thjeshtë për tu hequr nga muret.

Me skela dhe solucione, punonjësit janë duke pastruar godinën e Kryeministrisë, ndërkohë që në terren dallohen shpesh edhe punonjësit e gardës. Qytetarët gjithashtu janë kurjoz për të parë godinën e Kryeministrisë të lyer me bojë.
Shtuar më 14/04/2019, ora 12:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori