BMW kundër Audi në borë, shikoni cila fiton (VIDEO)
Jeni fans i BMW apo Audi? Tani është koha ta zbuloni se cila markë është më e fortë në borë.

Audi kishte aktiv sistemin kundër rrëshqitjes, ndërsa shoferi i BMW e kishte fikur atë, cili mendoni se do të jetë fitues?

Në vidoen më poshtë shihen dy vetura njëra Audi dhe tjetra BMW të lidhura nga prapa me litarë duke provuar se cila do ta mundë tjetrën në tërheqje, transmeton Lajmi.net.
Shtuar më 29/11/2020, ora 23:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori