Blushi i gatshëm të dorëzoj mandatin e deputetit, ja me ç’kusht (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kreu i LIBRA-s, Ben Blushi, sonte, në emisionin “Opinion” ka deklaruar në rast se fitoj deputet në kurriz të dikujt tjetri, do i lë ata pasi janë të pamerituar.

Blushi theksoi se nuk pranon asnjë votë që nuk i takon.
Më tej, ai tregoi se forcat politike duhet të marrin pjesë në zgjedhje qoftë kjo edhe për të vërtetuar dyshimet e ngritura.

Sipas tij, çdo vendim, duhet marrë pas zgjedhjeve, duke parë cilësinë e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2017, ora 22:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori