Blero në gjurmët e Ibrahim Tatlises (VIDEO)
Ibrahim Tatlises
Këngëtari nga Kosova Blero e ka shprehur prej kohësh që është fans i këngëtarit të madh turk, Ibrahim Tatlises. Për këtë shkak ka vendosur që të përpunojë një prej hteve më të famshme të turkut, këngën me titull "Leylim Ley".

Kënga është bërë në bashkëpunim me Çekiç dhe Astrit Stafaj dhe për një javë i ka kaluar 50,000 klikimet në YouTube. Në videot e publikuara do të keni mundësi të dëgjoni versionin origjinal të Tatlises dhe versionin e ri të Bleros. /albeu.com/Shtuar më 08/11/2011, ora 11:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori