Blerim Destani bie në kurthin e Noizy-it, ja si reagon kur e kupton (VIDEO)
Blerim Destani dhe reperi i njohur Rigels Rajku ose ndryshe Noizy janë dy miq shumë të mirë, teksa shpesh herë i shohim së bashku në koncerte apo pushime jashtë vendit.

Së fundmi, Noizy ka postuar një video në Instagram ku duket bashkë me Blerimin duke bërë blerje në një qendër tregtare.

Në momentin që Blerimidel në derën e dyqanit, Noizy imiton alarmin dhe aktori shqiptar bie pjesë e kurthit të tij duke u kthyer pas.
“Shikojani fytyrën kur e kupton që ‘e hëngri’”, ka shkruar Noizy në përshkrimin e videos.
Shtuar më 06/02/2017, ora 13:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori