Takohen përfaqësuesit e BDI-së dhe LSDM-së (VIDEO)
Përfaqësues të LSDM-së dhe BDI-së, janë takuar sot për të diskutuar rreth formimit të qeverisë së re.

LSDM do të jetë e përfaqësuar nga Radmilla Shekerinska, Renata Deskoska dhe Oliver Spasovski, ndërsa përfaqësues të BDI janë Izet Mexhiti, Teuta Arifi dhe Nevzat Bejta. /albeu.com/

Shtuar më 06/02/2017, ora 13:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori