Bill Clinton "i vë vizën" Edi Ramës (VIDEO)
https://www.facebook.com/albeucom/videos/357737341594136/
Sot bëhen plot 20 vjete çlirimi të Kosovës nga Serbia, pas luftës 79 ditore të NATO-s.

Në Kosovë është duke u zhvilluar një aktivitet, ku i ftuar ëeshtë dhe Bill Clinton si miku më i mirë i Kosovës.
Por ajo që u vu re ishte injorimi total që ish-presidenti i SHBA-së i ka bërë Edi Ramës, duke mos i dhënë dorën pas fjalës së tij.

Teksa ka mbaruar fjalën e tij presidenti Clinton i ka dhënë dorën Kadri Veselit, që ishte ngjitur me Edi Ramën, Ilir Metës, Hashim Thaçit e Ramush Haradinajt.

Shtuar më 12/06/2019, ora 13:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori