Bie në pishinë 1-vjeçari, babai akrobat e shpëton (VIDEO)
Një fëmijë 1-vjeçar shkon rreth rrjetës mbrojtëse të pishinës për të tërhequr topin, por përfundon në ujë. Babai sheh skenën dhe zhytet në një mënyrë spektakolare për ta shpëtuar atë.

Skena u mor nga kamerat e sigurisë në një shtëpi Palm Beach, Florida.

"Gjithmonë kontrolloni fëmijët tuaj," - shkroi njeriu në postin e tij në Facebook.

Shihni videon:
Shtuar më 27/06/2019, ora 11:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori