Besi zbulon prapaskenat e filmit, Bleona ngatërron tekstin dhe do shkriheni (VIDEO)
Bes Kallaku na ka premtuar se filmi i tij i ri “Falco” do të jetë super dhe do të na shkatërrojë së qeshuri!

Filmi do të ketë një mori personazhesh të njohur nga Olti Curri, Bleona Qereti, Rashel Kolaneci etj.

Dhe si për të na e vërtetuar se do të na thyen brinjët nga e qeshura, sot Besi ka publikuar një video nga xhirimet.

video shfaqet Bleona Qereti duke mbajtur një fjalim para zgjedhësve, ndërkohë që Besi nuk e ka idenë se çfarë po thotë.

Më pas ajo ngatërron tekstin dhe aktorët e pranishëm qeshin, veçanërisht me një batutë të fundit të Albano Bogdos, i cili është gjithashtu pjesë e filmit.

Për më tepër shihni videon.
Shtuar më 07/11/2019, ora 10:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori