Bes Kallaku e Erion Isai ndezin Këngën Magjike me batutat e vajzave seksi (VIDEO)
Kënga Magjike është kthyer në një spektakël të vërtetë falë batutave dhe humorit të Bes Kallakut dhe Erion Isait të njohura ndryshe si “Insta girls”.

Edhe në natën e dytë të Këngës Magjike ato kanë shpërthyer publikun në të qeshura për shkak të batutave të tyre, të njohura e të pëlqyera nga publiku.

“Do të ftoj në skenë këngëtaren që sot ka numrin 3 deri dje kishte numrin 8, këngëtaren Çiljeta” u shpreh Bes Kallaku dhe publiku shpërtheu në të qëshura. /albeu.com/


Shtuar më 08/12/2017, ora 11:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori