Berisha takon policët dhe i jep një mesazh (VIDEO)
Pëlqej
Ish-kryeministri Sali Berisha ka shkuar sot pranë policëve të vënë në gadishmëri nga Fatmir Xhafaj për protestën e opozitës.

Duke folur me ta, ish-kryeministri Berisha është shprehur se edhe Fatmir Xhafaj duhet të kalojë vettingun.

‘Ju të bëni veting, ministri juaj të mos bëj. E drejtë është kjo miq? Absolutisht nuk është e drejtë, me vëllain e tij. Punë të mbarë, mos keni problem asnjë shqetësim sot’, i është drejtuar ish-kryeministri Berisha policëve, të cilët kanë pohuar me kokë.
Shtuar më 26/05/2018, ora 12:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori