Berisha nxjerr videon: Çfarë u ka shpërndarë Rama ambasadave (VIDEO)
Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në profilin e tij në Facebook një video duke thënë se pikërisht atë Rama ua ka shpërndarë ambasadave të huaja në vend.

Berisha thotë se videoja është bërë montazh nga Rama dhe ka qëllim delegjitimimin e tij para ndërkombëtarëve.

Postimi i Berishes

Miq,shikoni videon qe ka shperndare ne ambasada dhe qeveri te ndryshme poturembushuri si prove per grushtin tim te shtetit kunder tij. Nuk mund ta lija pa ndare me ju kete deshmi se sa te drejte keni kur brorhorisni “Rama Ik dhe ta shporrim, ta shporrim kermen politike”. Fitore!! sb
Shtuar më 21/02/2019, ora 13:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori