Berisha nxjerr videon: Si Sefet Gjici i "bërtet" në rrugë të moshuarit (VIDEO)
Në një kohë ku pandemia e COVID-19 ka pushtuar botën, Shqipëria ka aplikuar karantinën, duke lënë në izolim të moshuarit, më të rrezikuarit nga ky virus.

Një video e postuar nga ish-kryeministri Sali Berisha tregon se si kryetari i Bashkisë Kukës, Safet Gjici i flet me tone të ashpra një të moshuari i cili si duket ka thyer rregullat dhe ka dalë jashtë.


Në videon e bashkëngjitur lajmit shihet se si Gjici i thotë të moshuarit ti rri larg për shkak të COVID-19 dhe se ai është i rrezikuar nga ky virus. /albeu.com/

Shtuar më 30/04/2020, ora 18:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori