Berisha i përgjigjet Ramës: Qenefin dhe halen s'i heq dot kurrë nga goja (VIDEO)
Kryeministri Edi Rama, para nisjes së tij për në Londër, ku do të marrë pjesë në Samitin e NATO-s, nuk harroi të sulmonte sërish mediat.

Madje, këtë herë, ai e shthuri totalisht gojën duke përdorur edhe terma të tipit “qenefe digjitale”.

Por një përgjigje epike i ka dhënë ish kryeministri Sali Berisha.

“Ky është unik në botë, që qenefin dhe halen nuk i heq dot kurrë nga goja kudo që shkon. Edhe në Samit niset me to në gojë! Dëgjojeni vet..!”, shkruan Berisha në reagimin e tij.
Shtuar më 03/12/2019, ora 23:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori