Behgjet Pacolli prezanton bashkėshorten Masha (VIDEO)
Pëlqej
Maria dhe Behgjet Pacolli
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Deri mė tash publiku shqiptar e ka parė vetėm njė foto tė Masha Pacollit, e cila nga java e ardhshme, sipas gjitha gjasave, do tė jetė Zonja e Parė e Kosovės. Gruaja e Behgjet Pacollit, Masha (Maria), nė njė videoxhirim, duket krejtėsisht ndryshe krahasuar me fotografinė e shpėrndarė kėto ditė, pasi emri i burrit tė saj u plasua si opsion i vetėm pėr President tė Kosovės.

Ajo shfaqet krah Pacollit me rastin e inaugurimit tė Muzeut “Ibrahim Kodra”, i cili ėshtė hapur me iniciativėn e Kryetarit tė AKR’sė vitin e kaluar nė Lugano tė Zvicrės.

Sipas tė gjitha gjasave, tė hėnėn Behgjet Pacolli zgjedhet President i Kosovės, e rrjedhimisht Masha (Maria) do tė jetė Zonja e Parė e Kosovės.

Pėr kėtė shkak, Gazeta Express ka sjell nė versionin online tė saj, kėtė xhirim tė rrallė tė gruas sė parė tė shtetit tė ri.

Shikoni videon:

Shtuar më 18/02/2011, ora 22:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.