Behgjet Pacolli prezanton bashkëshorten Masha (VIDEO)
Pëlqej
Maria dhe Behgjet Pacolli
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Deri më tash publiku shqiptar e ka parë vetëm një foto të Masha Pacollit, e cila nga java e ardhshme, sipas gjitha gjasave, do të jetë Zonja e Parë e Kosovës. Gruaja e Behgjet Pacollit, Masha (Maria), në një videoxhirim, duket krejtësisht ndryshe krahasuar me fotografinë e shpërndarë këto ditë, pasi emri i burrit të saj u plasua si opsion i vetëm për President të Kosovës.

Ajo shfaqet krah Pacollit me rastin e inaugurimit të Muzeut “Ibrahim Kodra”, i cili është hapur me iniciativën e Kryetarit të AKR’së vitin e kaluar në Lugano të Zvicrës.

Sipas të gjitha gjasave, të hënën Behgjet Pacolli zgjedhet President i Kosovës, e rrjedhimisht Masha (Maria) do të jetë Zonja e Parë e Kosovës.

Për këtë shkak, Gazeta Express ka sjell në versionin online të saj, këtë xhirim të rrallë të gruas së parë të shtetit të ri.

Shikoni videon:

Shtuar më 18/02/2011, ora 22:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian