Bebe Rexha ushtrohet në palestër me këngën e Capital T (VIDEO)
Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha e ka përmendur gjithmonë origjinën e saj.

Ajo madje ka treguar se ndihet krenare se është nga Shqipëria, dhe ka mbështetur edhe këngëtarët shqiptarë.

Së fundmi ajo ka treguar se e ndjek muzikën shqiptare edhe duke bërë fitness.

Në një video të publikuar nga ajo në Instagram, Bebe ushtrohet duke dëgjuar këngën e Capital T, "Hitman".

Të premten Bebe pritet të publikojë hitin e radhës në bashkëpunim me Lil Wayne. /albeu.com/

The gym might be closed but we still go. Thank you @lukebpt for training me all around Europe.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Shtuar më 16/05/2017, ora 10:09
Tage: fhdjkg
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori