Bebe Rexha nxjerr videon intime me partnerin në pishinë (VIDEO)
Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të dashura në mbarë botën e cila dallohet për tipin e veccantë e moskokcarës.

Së fundmi këngëtarja është shfaqur krah të dashurit në pishinë teksa lodrojnë me njëri tjetrin. Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë Bebe me anë të një video të postuar në Instagram.

Bebe duket e shkujdesur dhe ka vendosur të shijojë momentin krah njeriut të zemrës.


Shtuar më 24/06/2019, ora 10:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori