Bebe Rexha: "I dua të pasmet e mia të mëdha" (FOTO & VIDEO)
Pak ditë më parë, këngëtarja më famë botërore Bebe Rexha, publikoi një foto veshur me bikini dhe apak e fotoshopuar.

Përkrah fotos ajo u shpreh se nuk mund të bëjë fotoshop apo operacione për tiu përshtatur shoqërisë, por ndihet mirë me trupin e saj.

Në një intervistë për TMZ, këngëtarja ka thënë: "E dua trupin tim dhe të pasmet e mia të mëdha, nuk më pëlqen Photoshop".

Më pas gazetari i ka kërkuar të japë një mesazh për ndjekësit dhe Bebe shtoi "Duaje trupin tuaj, mos u përshtatni me shoqërinë, sepse ata do t’ju tradhtojnë gjithsesi. Duhet të jeni vetvetja”.


Intervista u realizua sapo këngëtarja mbëriti në Aeroportin Ndërkombëtar të Los Anxhelosit. Veshur e gjitha me të zeza, reperes i dilnin në pah të pasmet e mëdha./albeu.com/

Shtuar më 26/05/2019, ora 14:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori