Batutat me Metën: Shkon mirë me Ramën e fle me dashuri me Monikën (VIDEO)
Presidenti Ilir Meta dhe kryetari i Bashkisë Tiranë Erion Veliaj morën pjesë në "Këngën Magjike" mbrëmjen e kaluar.

Bes Kallaku dhe Erion Isai kanë shkaktuar të qeshura pa fund me batuta për Metën e Veliajn.

“Më në fund kemi një president mbi palët se pikë të dobët ka Sali Berishën, punon me qetësi me Edi Ramën dhe fle me dashuri me Monika Kryemadhin”, ka thënë Besi në “Kënga Magjike”.

Debati i plotë

Isai: Përshëndesim edhe Presidentin e Republikës, mirëmbrëma Zoti Meta!

Kallaku: Më në fund kemi një president mbi palët se pikë të dobët ka Sali Berishën, punon me qetësi me Edi Ramën dhe fle me dashuri me Monika Kryemadhin. /albeu.com/
Shtuar më 10/12/2017, ora 10:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori