Batuta mes lokalit, Rama ia shtron me raki në Vlorë (VIDEO)
Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka ndaluar në Vlorë ku dhe nuk i ka kursyer gotat me raki dhe batutat me qytetarët.

Ndër batutat, nuk munguan as ato me kamerierin, i cili sipas kryeministrin ishte me LSI.

Kryeministri u tregua bujar, pasi qerasi me nga një gotë të gjithë qytetarët që ishin të pranishëm aty.

Postimi i Kryeministrit, shoqëruar me videon:

Një gëzuar me vlonjatë mes të qeshurash që kulmuan në fund me një demokrat:

Gëzuar vëlla e mos u mërzit për PD që të mbeti në det!
– Po ç’të mërzitem o vëlla, ne PD gomë rezervë e kemi sa të të kemi tyShtuar më 04/01/2021, ora 19:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori