E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Basha sherr me Rakipllarin: Mati fjalët me mua! (VIDEO)
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shkëmbyer fjalë të ashpra me kryeredaktorin e gazetës "Panorama" Robrt Rakipllarin.

Basha ka theksuar fort se në parlament ka kriminelë dhe se kjo duhet të na trondisë të gjithëve.

Rakipllari i kujtoi Bashës se rruga e bojkotit është e vjetër dhe se nuk funksionon.

Në një moment, Basha i thotë |Mati fjalt me mua! Ti merresh me estetikë e me vezë. Unë po të flas për kriminelë në parlament", theksoi kreu i PD-së. /Albeu.com/
Shtuar më 25/02/2016, ora 22:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori