Basha mbyll protestën me Himnin Kombëtar (VIDEO)
Kryedemokrati Lulzim Basha, pasi mblodhi protestuesit përpara kryesisë së PD-së ka paralajmëruar protesta në të gjithë vend.

Basha si mbyllje të kësaj proteste vendosi të këndoi Himni Kombëtar.

Shqipëria do jetë e njerëzve të ndershëm të këtij vendi që duan ti japin fund padrejtësië. Duan t’i japin fund pandëshkueshmërisë. Duan t’i japin fund parlamentit të krimit.
Së bashku me vullnetin tuaj, me zgjedhje europiane do kemi një qeveri të popullit, për popullin dhe nga populli.
Shqipëria do ketë një të ardhme, ky është mesazhi i gjithë popullit. Bëhuni gati anembanë vendit. Zoti e bekoftë Shqipërinë fitore”, tha Basha. /albue.com/

Shtuar më 21/02/2019, ora 13:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori