Balla ironizon protestën e opozitës, tregon pjesmarrjen e ulët me pamje nga droni (VIDEO)
Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka postuar një rrjetin social Facebook një video sipas tij shihet një pjesëmarrje e ulët e qytetarëve në protestën e opozitës.

Sipas Ballës protesta është seria e radhës "Luli, Mona dhe shokët"

"Pa koment nga seria e radhës "Luli, Mona dhe shokët"👎", shkruan Balla.
Shtuar më 25/05/2019, ora 20:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori