Baba për herë të tretë Kastro Zizi zbulon gjininë e fëmijës që po pret (VIDEO)
Këngëtari i njohur Kastro Zizo teksa prezantonte këngën e tij tek ‘Kënga Magjike’ të dielën e kaluar dha dhe lajmin e bukur.

Kënga titullohej ‘Pema e jetës’ ndërkohë që Arditi e ngacmoi në lidhje me titullin e këngës.

Dhe nisur nga ngacmimi i Arditit, Kastro tregoi që do të bëhet baba për herë të tretë.

Dhe mbrëmë tek emisioni i tij ‘Late night show’ këngëtari zbuloi dhe gjininë e femisë që po pret.

Teksa kishte thirrur për intervistë gazetaren Gent Hodo dhe po flisnin rreth dashurisë gazetarja e uroi atë që do të bëhet baba për herë të tretë.

"Falemiderit. Po dhe sot e zbulova gjininë.Mora vesh që është çun. Pushk e fortë" është shprehur Kastor Zizo.
Shtuar më 09/11/2019, ora 12:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori