Automjeti godet nënën dhe fëmijën në vijat e bardha (VIDEO)
Një nënë në Buenos Aires të Argjentinës është goditur taksa po ecte në vijat e bardha, së bashku me foshnjen e saj të cilën e kishte në karrocën e fëmijës.

Për fat të mirë automjeti nuk ishte duke lëvizur me shpejtësi të madhe dhe Andrea shpëtoi pa lëndime serioze. Madje edhe fëmja i saj shpëtoi mrekullisht, pasi nëse makina do të kishte qenë me shpejtësi më të madhe, aksidenti do të ishte fatal. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2017, ora 11:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori