Aurela Hoxha zhvishet në mes të emisionit (VIDEO)
Modelja, Aurela Hoxah mbrëmjen e djeshme ka qënë e pranishme në emisionin “Shiko kush luan” ku është bërë pjesë e shumë lojërave në këtë shoW.

Në një nga lojrat Aurela zgjodhi sfidën duke i dhuruar pikë skuadrës e duke pranuar të hiqte fustanin e saj të kuq për të qëndruar me bikini deri në fund të programit.

Pas kësaj ajo që duhet të "paguante" Aurela ishte që të zhvishesj dhe të vishte diçka tjetër.

Për herë të parë, modelja e njohur u shfaq me bikini në një studio televizive dhe qëndroi ashtu deri në fund të programit.

Ishte një model shumë i këndshëm bikinish i shoqëruar me një fund transparent për ta kthyer edhe si një veshje që është trend tashmë.

Momenti i zhveshjes së Aurelës është në sekuencën 1:07:28. /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2018, ora 09:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori