Aurela Hoxha zbarkon në Spanjë, pushime luksi me Bleona Qeretin e Oriola Marashin (VIDEO)
Modelja e njohur Auela Hoxha ka zgjedhur që këtë verë të pushojë në Spanjë. Për të kaluar ditët e pushimit ajo nuk ka zgjedhur të shkojë me familjen, as me të dashurin e saj, por me shoqërinë.

Modelja ka postuar sot disa story, teksa shihet duke festuar me shokët dhe shoqet e saj që janë po aq të njohur sa ajo.

Në hotelin ku qëndron Aurela, është dhe Bleona Qerreti, Oriola Marashi, Alban Ramosaj, Elena Lika dhe disa miq të tjerë të tyre.

Ata kanë zjgehdur që të gjitha festat ti bëjnë në shtëpi dhe në pishinën personale, pasi në të gjitha postimet shihen të gjithë bashkë në të njëjtin ambient.
Shtuar më 02/08/2019, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori