Para selisë së LSDM-së ka filluar festa (VIDEO)
Një numër i madh i simpatizantëve të Stevo Pendarovskit janë duke u grumbulluar para partisë ku mund të vërehet një atmosferë festive.

Siç edhe deklaroi zëdhënësi i LSDM-së, Kostandin Kostandinov, kandidati i partive në puthet, Stevo Pendarovski është në epërsi dhe pritet që të shpallet president i ri i shtetit. /albeu.com/
Shtuar më 05/05/2019, ora 21:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori