Asgjëso objektivin me pranga dhe duar të ngrira! Këto forca speciale të lenë pa mend (VIDEO)
Forcat Speciale të ushtrisë apo policisë janë pjesa elitë e shteteve, të cilat përballen me situata të ndryshme të vështira.

Mirëpo, që të jenë në formë ata duhet të stërviten fort.

Në videon e mësipërme duket se si stërviten forcat speciale të Moldavisë. Ai i mban duart në akull për disa minuta dhe më pas duhet të mbushë armën për të goditur shënjestrat. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 10:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori