As Lindës e as Anetës, Rama ulet në gjunjë e i puth duart kësaj gruaje (VIDEO)
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama njihet për sulmet e tij të vazhdueshme ndaj medias dhe gazetarëve duke i quajtur ato "kazan".

Por Rama i ka habitur të gjithë me gjestin e tij, natën e mbrëmshme ai ka marrë pjesë në një aktivitet të organizuar për 20-vjetorin e gazetares së terrenit Efrosina Papa.

Kryeministri Edi Rama ka surprizuar gazetaren me prezencën e tij por edhe i ka habitur të gjithë duke u ulur në gjunjë Efrosinës duke i puthur dorën.

Kryeministri i është ulur në gjunjë gazetares së terrenit në Vlorë, e cila ka 20-vite që e ushtron këtë profesion dhe ka bërë 36 800 kronika. /albeu.com/
Shtuar më 23/06/2018, ora 11:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori