Pamjet, si u ekzekutua Arben Bilali (VIDEO)
Ditën e sotme policia njoftoi arrestimin e Gjergj Cukalit, si i akuzuari kryesor për vrasjen e ish policit Arben Bilalit.

Bilali mësohet të jetë vrarë si shkak i hakmarrjes me 14 pëlumba mesditën e 30 janarit të këtij viti, para shtëpisë së tij.

Falë një analize ADN-je dhe gjurmët e gishtave është zbardhur ngjarja dhe është arrestuar autori i njohur ndryshe edhe si "i forti i Myslym Shyrit".

Gjergj Cukali dyshohet të jetë vrasës me pagesë. Video më poshtë tregon pamjet e ekzekutimit mafioz të Arben Bilalit.

Shtuar më 31/05/2019, ora 10:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori