Arrest për Tahirin e dorëheqje për Xhafajn, Rama shijon i qetë Francën (VIDEO)
Situata në partinë Socialiste nuk është aspak e qete.

Ndërkohë që opozita kërkon shkarkimin e ministritBrendshëm dhe arrestimin e vëllait të tij, dhe gjykata vendosi sërish arrest për Tahirin, Rama gjendet në Paris, Francë.

Akuzat e rënda ndaj ish-ministrit dhe ministritBrendshëm nuk ka bërë që Rama të lë pas takimet për hapjen e negociatave të Shqipërisë. Sot në Franca, kryeministri Edi Rama takoi Macron.

Rama ndodhet sot në Paris në një takim me Macron në Pallatin Elysée. /albeu.com/
Shtuar më 15/05/2018, ora 13:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori