Ariu zbret në qytet (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ngjarje e pazakontë në SHBA. Një ari ka shëtitur rrugëve të qytetit La Crescenta, në Kalifornia.

Ariu ka zbritur nga zona malore duke bërë xhiro rrugëve por pa shkaktuar ndonje problem. /albeu.com/
Shtuar më 14/04/2012, ora 17:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori