Apokalips në Rumani, bie breshër dhe gurë (VIDEO)
Përveç qytetit Zalau, nga moti i ligë janë përfshirë edhe qytetet tjera si Bihor, Arad dhe Timis dhe Salaj.

Ndërkohë njerëzit atje janë frikësuar nga madhësia e breshrit të rënë.

Mediumi rumun shkruan se gjithçka kishte ndodhur brenda pesë minutave, duke i lënë kështu të shokuar banorët, të cilët nuk ishin në gjendje të bënin asgjë, përveç se të shikonin stuhinë e breshërit
Shtuar më 28/05/2019, ora 17:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori