Apeli: Tahiri 20 mln fėmijėve tė Berishės (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Deputeti socialit Saimir Tahiri e ka humbur sėrish pėrballjen gjyqėsore me dy fėmijėt e kryeministrit Sali Berisha, Argita dhe Shkėlzen Berisha. Gjykata e Apelit ka lėnė nė fuqi vendimin e Gjykatės sė Shkallės sė Parė e cila kishte vendosur njė dėmshpėrblim qė deputeti socialist duhet t`u jepte dy fėmijėve tė kryeministrit, raporton Ora News.

Por Gjykata e Apelit ka vendosur qė deputeti Tahiri tė dėmshpėrblej me nga 10 milionė lekė tė vjetra dy fėmijėt e kryeministrit Sali Berisha.

Nė pėrfundim tė procesit gjyqėsor, deputeti Tahiri akuzoi gjykatėn pėr anshmėri.

"Nuk prisja gjė tjetėr, ky ėshtė njė kamxhik politik. Do tė vazhdoj betejėn ligjore,do tė ēoj ēėshtjen nė Gjykatėn e Lartė", u shpreh pas vendimit deputeti socialist. /albeu.com/
Shtuar më 23/12/2012, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Si ju duket vendimi i UEFA-s për ti dhënë ndeshjen Serbisë me rezultat 3-0?
2.62 %
95.02 %
1.24 %
1.1 %
Total 18380 Vota!
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.