Anxhelina Hadërgjonaj vë në pah bukuritë e saj (VIDEO)
Anxhelina duket joshëse. Këngëtarja shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj i ka provokuar ndjekësit e saj me një video.

Ajo nuk ka treguar shumë mirëpo duket seksi derisa fokuson gjoksin në videon e shkurtër që e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Anxhelina kohët e fundit ka qenë e komentuar për pozat provokative dhe po vazhdon akoma me të njëjtin ritëm
Shtuar më 20/01/2020, ora 21:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori