Anxhela Peristeri nxjerr gjoksin tek "Rudina", moderatorja nuk e le pa komentuar (VIDEO)
Kengetarja e njohur Anxhela Peristeri ishte e ftuar dje ne emisionin “Rudina’ ne Tv Klan dhe ka zbuluar nje recete te asaj qe e ka quajtur kulaci magjik, duke ndare me publikun edhe pasionin e saj, gatimin.

Por me gjithe kete te ftohte, Anxhela kishte zgjedhur te vishte nje dekolte te hapur. Kjo i ka rene ne sy edhe prezantueses Rudina Magjistari e cila nuk e la pa komentuar veshjen e Anxheles:

"Sa fresket sa fresket paske ardhur. Por besoj se kwtu para publikut do tw ngrohesh pak!, i tha Rudina. "Po ta dija do vija pak me ndryshe", ia ktheu kengetarja.
Shtuar më 10/01/2017, ora 13:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori