Alexandre Pato dhe Audi R8 (VIDEO)
Futbollistët janë shumë të dhënë pas makinave. Sidomos kur ato janë super të shtrenjta dhe modele të viteve të fundit.

Përjashtim këtu nuk bën as sulmuesi i Milanit, Alexandre Pato, i cili është filmuar në rrugët e Milanos me një Audi R8 që arrin një çmim deri në 117 mijë dollarë. /albeu.com/


Shtuar më 08/11/2011, ora 18:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori